KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14193455

nr 1419 3455

Helmer Avasalu

(1908-2000), Sverige

"Motiv från Åland". Signerad, daterad 1962. Blandteknik, bildmått: 17x37, yttermått inklusive ram: 28x50 cm

Utrop:

500 kr

måndag 20 september 2021
kl 19:52:49

Helmer Avasalu

Läs mer om Helmer Avasalu