KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9016106
nr 901 6106
Blandteknik
Giovanni de Angelis, Kvinnofigurer, signerad. 1971, 40x32
Utrop:
1.500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 juni 2014
kl 18:42:38
30/6 16:55:10