KONST / Litografier / Blandteknik 12983330

nr 1298 3330

Gérard Titus-Carmel

(f. 1942), Frankrike

Blandteknik, "Monument á la métode". Signerad, daterad 1971, numrerad 87/100. Bladets mått: ca 54x74 cm

Kondition: kasetten skadad

Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 16 december 2019
kl 18:37:13

Gérard Titus-Carmel

Läs mer om Gérard Titus-Carmel