KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9502732
nr 950 2732
Ester Henning
(1887-1985), Sverige
Blandteknik, Ester Henning (1887-1985), signerad, "sjukhuslängor samt festsalen på Beckomberga" 23x30, (löst blad)
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 mars 2015
kl 20:27:57
22/3 18:54:20
Ester Henning
Läs mer om Ester Henning