KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10357836

nr 1035 7836

Erik Forsman

(1916-1976)

Blandteknik, Erik Forsman (1916-1976), Jultomte med julklappar, signerad, 14x10

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 2 maj 2016
kl 19:01:21

29/4 21:40:28 1      Vinnande bud