KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17515192
nr 1751 5192
Christian Björn Larsen
(1931-1993), Sverige
Signerad, daterad -62, figurin. Blandteknik, bildmått: 24x35 cm, yttermått inklusive ram: 40x50 cm
Christian Björn Larsen, målare född i Buenos Aires 1931, död 1993.
måndag 15 december 2025
kl 18:42:54
Christian Björn Larsen
Läs mer om Christian Björn Larsen