KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15664246
nr 1566 4246
Bo Löfgren
(f. 1936), Sverige
Signerad, blandteknik, 27x21 cm, yttermått inklusive ram: 40x34 cm
Bo Löfgren, svensk målare och skulptör född 1936.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 september 2023
kl 20:17:44
25/9 12:03:10