KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14145131
nr 1414 5131
BECK & JUNG
, Sverige
Blandteknik, BECK & JUNG, Sverige, Holger Bäckström (1939-1997) och Bo Ljungberg (1939-2007). Signerad, daterad 1975. Bildmått: 42x42cm, yttermått inklusive ram: 51x51cm
Holger Bäckström (1939-1997) och Bo Ljungberg (1939-2007)
Utrop:
800 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 18:38:58
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.300 kr
6
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
6
1.400 kr
7
1.600 kr
6
1.600 kr
7
1.600 kr (Budbetjänt)
6