KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7884428
nr 788 4428
Agneta Gazelius
(f. 1936)
Blandteknik, Agneta Gazelius (f. 1936), signerad Agneta Gazelius, 94x63 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 oktober 2012
kl 19:53:09
28/10 16:57:37