ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14044031
nr 1404 4031
Nyrokoko, 55x60 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 21 juni 2021
kl 20:25:25
100 kr
200 kr
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.