ÖVRIGT / Speglar / Spegel 15243034
nr 1524 3034
1920-tal, 118x51 cm
Kondition: slitage, skadad
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 februari 2023
kl 18:19:51
100 kr
150 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)