MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 10848499

nr 1084 8499

MIRROR

nyrokoko, förgylld, 102x73,

nyrokoko, förgylld, 102x73

1000

SEK 300

Monday January 23 2017
at 18:18:26

21/1 12:19:37 1      Vinnande bud

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.