ÖVRIGT / Speglar / Spegel 5506712
nr 550 6712
Nyrokoko, höjd: 87
Kondition: Normalt bruksslitage
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 november 2008
kl 17:44:37
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
600 kr
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.