KONST / Litografier / Litografier 11334364
nr 1133 4364
Litografier
260 st, Lindman, Nordens Flora, 1920-tal, bladets mått: 23x16 ca
Kondition: några dubletter,
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 2 oktober 2017
kl 19:52:19
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.400 kr