ART / Lithographs / Litographs 17514422

nr 1751 4422

LITOGRAPHS

3 pcs. Signed, berg i dimma, outer dimensions including frame: 82x63, 1 skadat glas.

3 st. Signerade, berg i dimma, färglitografi, yttermått inklusive ram: 82x63

Condition: 1 skadat glas

SEK 100

Monday December 15 2025
at 19:57:57

14/12 13:06:46 1      Vinnande bud