KONST / Litografier / Litografier 12872312

nr 1287 2312

Lars Norrman

(1915-1979), Sverige

Litografier, 2 st. . Signerad, numrerad 323/360. Motivet: 26x68 cm

Lars Norrman, född 1915 i Helsingborg, död 1979, svensk målare och tecknare.

Utrop:

500 kr

Såld:

900 kr

måndag 11 november 2019
kl 19:26:45

Lars Norrman

Läs mer om Lars Norrman