KONST / Litografier / Litografier 9041442
*
nr 904 1442
Litografier
3 st, Karl Erik Häggblad, 160 upplaga, lösa bla, bladets mått: 65 x 50
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 4 augusti 2014
kl 18:33:19
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/8 23:05:43
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karl erik häggblad litografier lösa bla
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:44
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:51
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Litografier
nr 904 1442
Litografier
3 st, Karl Erik Häggblad, 160 upplaga, lösa bla, bladets mått: 65 x 50
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 4 augusti 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 3/8 23:05:43 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karl erik häggblad litografier lösa bla
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:44 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:51 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13 -
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



