KONST / Litografier / Färglitografier 11944313
*
nr 1194 4313
Nisse Zetterberg
(1910-1986), Sverige
Färglitografier, 3 st, -79,360-upplaga. Motivet: 30x38 ca
Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk målare.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 juli 2018
kl 18:34:12
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/7 17:33:35
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Nisse Zetterberg
Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk målare.
Läs mer om Nisse Zetterberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier litografier nisse zetterberg svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Nisse Zetterberg
Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk målare.
Läs mer om Nisse Zetterberg
nr 1194 4313
Nisse Zetterberg
(1910-1986), Sverige
Färglitografier, 3 st, -79,360-upplaga. Motivet: 30x38 ca
Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk målare.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 30 juli 2018 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 27/7 17:33:35 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Nisse Zetterberg
Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk mÃ¥lare.Läs mer om Nisse Zetterberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier litografier nisse zetterberg svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



