ART / Lithographs / Litographs in colors 13245400
nr 1324 5400
Ivor Abrahams
(f. 1935), Storbritannien
5 pcs. Ivor Abrahams (b. 1935), Great Britain. Composition. Svit om 5 st signerade och numrerade 44/55 samt daterade -75, oramade lösa blad. Sheet: 60, 5x60, 5 cm,
LITOGRAPHS IN COLORS, 5 st. Komposition. Svit om 5 st signerade och numrerade 44/55 samt daterade -75, oramade lösa blad. Bladets mått: 60,5x60,5 cm
Ivor Abrahams, born in 1935 in Wigan, Lancashire, Brittish painter.
SEK 100
Monday May 4 2020
at 20:37:12
2/5 11:40:33
Ivor Abrahams
Read more about Ivor Abrahams