KONST / Litografier / Färglitografier 12285317
nr 1228 5317
Mona Starfelt
(f. 1931), Sverige
Färglitografier, 6, Lösa blad, Signerade, bladets mått: 62x46 - 85z62
Mona Starfelt, född 1931 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 januari 2019
kl 18:18:57
11/1 13:16:42
Mona Starfelt
Läs mer om Mona Starfelt