KONST / Litografier / Färglitografier 9755423
nr 975 5423
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Färglitografier, 2 st. Kaj Bernstone (f. 1946), Stockholmsmotiv, numrerade och signerade, motivet: 28x18
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 augusti 2015
kl 18:29:44
350 kr
400 kr
500 kr
24 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv