KONST / Litografier / Färglitografier 10357247
*
nr 1035 7247
Eva Ljungdahl
(f. 1946), Sverige
Färglitografier, Eva Ljungdahl (f. 1946), 240-upplaga, bladets mått: 39x38
Eva Ljungdahl, född 1946 i Sundsvall, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 2 maj 2016
kl 19:52:42
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Eva Ljungdahl
Eva Ljungdahl, född 1946 i Sundsvall, svensk målare, grafiker och skulptör.
Läs mer om Eva Ljungdahl
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: eva ljungdahl färglitografier litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Eva Ljungdahl
Eva Ljungdahl, född 1946 i Sundsvall, svensk målare, grafiker och skulptör.
Läs mer om Eva Ljungdahl
nr 1035 7247
Eva Ljungdahl
(f. 1946), Sverige
Färglitografier, Eva Ljungdahl (f. 1946), 240-upplaga, bladets mått: 39x38
Eva Ljungdahl, född 1946 i Sundsvall, svensk målare, grafiker och skulptör.
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Sista tid för bud online: |
måndag 2 maj 2016 |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Eva Ljungdahl
Eva Ljungdahl, född 1946 i Sundsvall, svensk mÃ¥lare, grafiker och skulptör.Läs mer om Eva Ljungdahl
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: eva ljungdahl färglitografier litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



