KONST / Litografier / Litografi 9941315
nr 994 1315
Litografi
Oidentifierad konstnär, signerad, 76/300, motivet: 18 x 15, "Image de Max Ernst"
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 november 2015
kl 20:04:11
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
450 kr