KONST / Litografier / Litografi 14897377
nr 1489 7377
Ture Sjölander
(f. 1937), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 8 / 50, daterad -66,65x100 cm, yttermått inklusive ram: 84x118 cm
Ture Sjölander, född 1937, svensk fotograf och målare,
Utrop:
300 kr
Såld:
800 kr
måndag 12 september 2022
kl 20:56:56
350 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Ture Sjölander
Läs mer om Ture Sjölander