KONST / Litografier / Litografi 10414063
nr 1041 4063
Pablo Picasso
(1881-1973), Spanien
Litografi, Pablo Picasso (1881-1973), "Étude pour le Mouton" stämpelsignerad, motivet: 95x39. 5
Pablo Picasso, spansk konstnär och poet född 1881, död 1973.
Utrop:
6.000 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 30 maj 2016
kl 18:10:09
30/5 17:42:33
- Klassiska
Pablo Picasso
Läs mer om Pablo Picasso