KONST / Litografier / Litografi 9065347
nr 906 5347
Lars Norrman
(1915-1979), Sverige
Litografi, Lars Norrman (1915-1979), Skuta, Signerad 266/310, motivet: 34x47
Lars Norrman, född 1915 i Helsingborg, död 1979, svensk målare och tecknare.
Utrop:
300 kr
måndag 18 augusti 2014
kl 20:30:49
Lars Norrman
Läs mer om Lars Norrman