KONST / Litografier / Litografi 11649185
nr 1164 9185
John-Erik Franzén
(1942-2022), Sverige
Litografi, John-Erik Franzén (f. 1942), Sverige. Modell, 1990, Monogramsign JEF, signerad och numrerad 18/55, motivet: 50x 39
John-Erik Franzén, svensk målare och grafiker född 1942 i Stockholm., död 2022.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
250 kr
måndag 19 februari 2018
kl 19:33:52
100 kr
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
John-Erik Franzén
Läs mer om John-Erik Franzén