KONST / Litografier / Färglitografi 16636302
nr 1663 6302
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Signerad, numrerad 30/360, rosa paket, Färglitografi, bildmått: 36x51 cm, yttermått inklusive ram: 46x62 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 2 december 2024
kl 19:23:00
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann