KONST / Litografier / Färglitografi 14719170
nr 1471 9170
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Signerad, HC-upplaga (hors de commerce). Färglitografi, bildmått: 73x53cm, yttermått inklusive ram: 88x64cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 30 maj 2022
kl 19:56:41
28/5 11:04:43
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann