KONST / Litografier / Färglitografi 11733149
nr 1173 3149
Uno Vallman
(1913-2004), Sverige
Färglitografi, Stockholm Slussen, signerad, numrerad 148/200, signerad, daterad 1983, motivet: 48x60 cm
Uno Vallman, född 1913, död 2004, svensk målare och grafiker.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 april 2018
kl 20:03:05
31/3 18:30:09