KONST / Litografier / Färglitografi 13872090
nr 1387 2090
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Stockholmsmotiv med Waxholmsbåtar. Signerad, numrerad 140/360. Motivet: 72x52 cm, yttermått inklusive ram: 93x73 cm
Kondition: smärre ramskada
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 mars 2021
kl 20:10:33
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr