KONST / Litografier / Färglitografi 14145254
nr 1414 5254
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. "Hjalmar och Anna Branting". Signerad, numrerad 15/150. Bildmått: 29x39cm, yttermått inklusive ram: 55x70cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 19:21:41
21/8 18:22:04