KONST / Litografier / Färglitografi 15218132
nr 1521 8132
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Cafébord, "Capri". Signerad, numrerad 323/360, oramat löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 55x46 cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 februari 2023
kl 19:29:11
13/2 00:50:07