KONST / Litografier / Färglitografi 11482020
nr 1148 2020
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 322/360, motivet: 57x75
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 december 2017
kl 20:04:38
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr