KONST / Litografier / Färglitografi 16196071
nr 1619 6071
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad ej numrerad. Färglitografi, bildmått: 42x50 cm, yttermått inklusive ram: 48x57 cm
Utrop:
500 kr
måndag 13 maj 2024
kl 18:18:33
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson