KONST / Litografier / Färglitografi 13581210
nr 1358 1210
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Simmerska. Signerad, numrerad 83/360. Motivet: 71x52 cm
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 2 november 2020
kl 20:52:17
1.100 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.400 kr
1.400 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
Suzanne Nessim
Läs mer om Suzanne Nessim