KONST / Litografier / Färglitografi 12113021
nr 1211 3021
Stina Wirsén
(f. 1968), Sverige
Färglitografi, "Restaurant Illustration". Signerad, numrerad 178/220. Motivet: 20x15 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 20:59:21
3/10 21:00:02
22 okt
Stina Wirsén
Läs mer om Stina Wirsén