nr 1225 7176
Färglitografi
Rune Johansson, Småfåglar. Signerad, numrerad 208/250. Motivet: 25x40 cm
| Följerätt |
Ja |
| Utrop: |
300 kr |
| Såld: |
100 kr |
måndag 17 december 2018 kl 18:49:52
| Tid |
Kund |
Bud |
14/12 09:10:36