KONST / Litografier / Färglitografi 15759239
nr 1575 9239
Färglitografi
Rune Johansson, fåglar. Signerad, numrerad 171/250. Färglitografi, bildmått: 25x40 cm, yttermått inklusive ram: 42x55 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 18:23:29
30/10 18:02:03