KONST / Litografier / Färglitografi 12198256
nr 1219 8256
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 306/360. Motivet: 31x50 cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 26 november 2018
kl 19:01:46
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren