KONST / Litografier / Färglitografi 13016146
nr 1301 6146
Reiner Schwarz
(f. 1940), Tyskland
Färglitografi, "Die Fetischism", 1971. Signerad, oramat löst blad, Bladets mått: 59x42 cm
Reiner Schwarz, tysk bildkonstnär född 1940.
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 januari 2020
kl 18:55:40
15/1 20:19:23
150 kr
20/1 12:29:47