KONST / Litografier / Färglitografi 10471356
nr 1047 1356
Färglitografi
2 st. signerade och numrerade, motivet: 21x24 + 14x27
Utrop:
400 kr
Såld:
900 kr
måndag 1 augusti 2016
kl 18:54:11
450 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)