KONST / Litografier / Färglitografi 15228316

nr 1522 8316

Petter Thoen

(f. 1943), Norge

Signerad, numrerad 6/90. Färglitografi. Bladets mått: 36x30 cm, oramad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 februari 2023
kl 19:06:45

20/2 17:28:40 1      Vinnande bud

Petter Thoen

Läs mer om Petter Thoen