KONST / Litografier / Färglitografi 17142364

nr 1714 2364

Färglitografi

Petter Thoen (f. 1943), Norge. Signerad, numrerad 241/275, "Daddys best side", Oramat löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 64x43,5

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 28 juli 2025
kl 19:40:27