KONST / Litografier / Färglitografi 11733378
nr 1173 3378
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Färglitografi, Figur. Signerad, numrerad 24/150, daterad -91, motivet: 31x40 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 april 2018
kl 19:52:26
29/3 22:06:45
500 kr
30/3 16:55:52
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman