KONST / Litografier / Färglitografi 17176160
nr 1717 6160
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Signerad, numrerad 173/290, daterad -92. Färglitografi, bildmått: 71x59 cm, yttermått inklusive ram: 87x72 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 augusti 2025
kl 18:55:13
100 kr
150 kr
200 kr
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks