KONST / Litografier / Färglitografi 16152097
nr 1615 2097
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Signerad, numrerad 76/100, daterad -84. Färglitografi, bildmått: 35x30 cm, yttermått inklusive ram: 54x68 cm
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:09:57
20/4 08:45:37
20/4 19:33:34
22 apr
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren