KONST / Litografier / Färglitografi 10984151
*
nr 1098 4151
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Färglitografi, Ola Billgren (1940-2001), -69, 252/260, Kvinna, motivet: 32x36
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Följerätt
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 mars 2017
kl 19:58:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/3 12:18:26
1
1.200 kr
25/3 11:24:42
2
1.100 kr
25/3 11:24:42
1
1.200 kr (Budbetjänt)
25/3 11:25:10
2
Vinnande bud
26/3 19:39:53
1
1.400 kr
26/3 19:39:53
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Ola Billgren
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Läs mer om Ola Billgren
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik kvinna litografi litografier litografiskt blad ola billgren svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:44
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:51
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Ola Billgren
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Ola Billgren
nr 1098 4151
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Färglitografi, Ola Billgren (1940-2001), -69, 252/260, Kvinna, motivet: 32x36
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 2.000 kr |
| Såld: | 1.500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 27 mars 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 21/3 12:18:26 | 1 | 1.200 kr |
| 25/3 11:24:42 | 2 | 1.100 kr |
| 25/3 11:24:42 | 1 | 1.200 kr (Budbetjänt) |
| 25/3 11:25:10 | 2 | Vinnande bud |
| 26/3 19:39:53 | 1 | 1.400 kr |
| 26/3 19:39:53 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Ola Billgren
Ola Billgren, svensk mÃ¥lare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.Läs mer om Ola Billgren
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik kvinna litografi litografier litografiskt blad ola billgren svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:44 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:51 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13 -
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



