KONST / Litografier / Färglitografi 8748229
nr 874 8229
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Mona Huss Walin (f. 1944), signerad. 1980, 63/460, motivet: 64x41
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 10 februari 2014
kl 19:18:46
450 kr
350 kr
450 kr
500 kr
600 kr
1.100 kr
1.000 kr