KONST / Litografier / Färglitografi 11132368
*
nr 1113 2368
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Mona Huss Walin (f. 1944), Lofoten, -78, 227/350, motivet: 47x59
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 5 juni 2017
kl 19:48:45
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/6 06:49:35
1
Vinnande bud
5/6 19:43:03
2
350 kr
5/6 19:43:03
1
400 kr (Budbetjänt)
5/6 19:43:45
2
450 kr
5/6 19:43:45
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad lofoten mona huss walin motiv från lofoten norge svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:26
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56
-
7067 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58
*
Mona Huss Walin
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Läs om budbetjänten
nr 1113 2368
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Mona Huss Walin (f. 1944), Lofoten, -78, 227/350, motivet: 47x59
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 5 juni 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 3/6 06:49:35 | 1 | Vinnande bud |
| 5/6 19:43:03 | 2 | 350 kr |
| 5/6 19:43:03 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
| 5/6 19:43:45 | 2 | 450 kr |
| 5/6 19:43:45 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad lofoten mona huss walin motiv från lofoten norge svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:26 -
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56 -
7067 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58



